دانلود آهنگ جدید محمدرضا گار و سینا سرلک به نام کجا برم

• دانلود آهنگ جدید محمدرضا گار و سینا سرلک به نام کجا برم

دانلود آهنگ جدید محمدرضا گار و سینا سرلک به نام کجا برم
    Download New Music Mohammadreza Golzar And Sina Sarlak Called Koja Beram On Iran Javan Music

دانلود آهنگ جدید - رادیو جوان موزیک دانلود آهنگ جدید محمدرضا گار و سینا سرلک به نام کجا برم

وقتی میری تنهامو نمیگیری دستامو به کی بگم وقتی میری داغونم حالمو نمیدونم به کی بگم
    بعد تو من دردامو غصه های شب هامو به کی بگم بدون تو میترسم تو حواست نیست اصلا به کی بگم
    بیا چشام به این دره بدون تو نمیگذره شبایی که خرابه حالم کجا برم که بعد تو خیابونای شهر من نگاتو یاد من نیاره
    بیا چشام به این دره بدون تو نمیگذره شبایی که خرابه حالم کجا برم که بعد تو خیابونای شهر من نگاتو یاد من نیاره
    وقتی میری تنهامو نمیگیری دستامو به کی بگم وقتی میری داغونم حالمو نمیدونم به کی بگم
    بعد تو من دردامو غصه های شب هامو به کی بگم بدون تو میترسم تو حواست نیست اصلا به کی بگم

دانلود آهنگ جدید از سایت شب صدا

دانلود آهنگ جدید محمدرضا گلزار و سینا سرلک به نام کجا برم

دانلود آهنگ نترس از علی یاسینی

دانلود آهنگ جدید حسین‌ اکرامی به نام بی تو میمرم

تو ,کی ,برم ,چشام ,دره ,نگاتو ,به کی ,کجا برم ,بدون تو ,شبایی که ,نمیگذره شبایی ,جدید محمدرضا گار ,داغونم حالمو نمیدونم ,میری داغونم حالمو ,تنهامو نمیگیری دستامو
مشخصات
آخرین جستجو ها